Jmenuji se Václav Boštík a jsem zakladatelem projektu Z druhé ruky.

V roce 2013 jsem v našem rodinném domě poklízel věci a třídil, co už není potřeba. Znáte to jistě sami, čím větší dům, tak tím méně věci vyhazujete, protože je máte kam dát. Když jsem viděl, co všechno doma máme schované a vlastně to už vůbec nepotřebujeme. Řekl jsem si, že to nafotím a vyvěsím to na internet. Zároveň jsem si ale řekl, že by bylo nejlepší založit na Facebooku skupinu a dát to tam. No a takto vznikla skupina Z druhé ruky okres Svitavy. Do skupiny se postupně hlásili lidé a začala být populární až tak, že mě lidé občas na ulici zastavili a děkovali mi za tu skupinu, že se o ni tak starám. Nebylo to jednoduché starat se o skupinu, lidé si občas ve skupině dělali, co chtěli, i když jsem měl jasně daná pravidla. Když skupina po roce funkčnosti čítala skoro 5.000 členů, tak mi bylo jasné, že to už časově nezvládám.

Tehdy se ve mně vzrodila myšlenka založit inzertní portál, který bude jiný než stávající známé bazary. Požádal jsem svého synovce, zda by do toho se mnou šel a on souhlasil.

Jdeme na to!

Spuštění inzertního portálu pro veřejnost.

Návštěvnost roste

Průměrná denní návštěvnost je 565 UIP. Celkově je registrovaných 337 uživatelů a 271 aktivních inzerátů.

Nová platební metoda

Přidali jsme možnost platit pomocí PayPal peněženky.

Překročena hranice!

Dnes byl přidán tisící inzerát. Celkový počet registrovaných uživatelů je 764.

Statistiky

Za necelých 5 měsíců od spuštění našeho inzertního portálu bylo přidáno více než 1700 inzerátů a zaregistrováno více než 1000 uživatelů.

Nová mobilní verze

Máme novou mobilní verzi, je jednodušší a přehlednější. Vylepšili jsme také systém zpráv a upravili stránky se správou účtu.